hELEN dUBROVKINI JOONISTUSED

TELLIMINE


Palun enne tellimist kindlasti tutvuda hinnakirjaga ja sobiva foto kriteeriumitega. 


Kuidas tellida: 

1. Palun saata foto/fotod koos formaadisooviga minu mailiaadressile helenijoonistused@hotmail.com.  
Võite saata ka mitu fotot, kui ei ole kindel fotode sobivuses ning soovite valiku osas nõu. Aitan alati meeleldi!

Palun võimaluse korral mitte saata maile hot.ee aadressidelt, kuna millegipärast ei jõua need enamasti minu postkasti kohale.

2. Kindla tähtaja korral andke teada, mis kuupäevaks te pilti soovite kätte saada.

3. Kirjutage, kas soovite joonistust postiga või tulete ise sellele järele.  Asun Tallinnas, Veskimetsas (Haabersti linnaosas). Riigisiseselt kasutan postiteenustest enamjaolt Smartposti ning välisriikidesse saadan Eesti Postiga.

* Postiga saates pakendan kõik pildid spetsiaalsesse tugevamast materjalist postitorusse (tasuta). Sellisel viisil saan kindel olla, et joonistusega transportides midagi ei juhtuks.

* Postiga saates lisandub hinnale Smartposti postikulu. 
              A4, A3, A2 - S-suuruses kapp 2,99€
              A1 - L-suuruses kapp 4,89€

4. Vastan Teile esimesel võimalusel (enamasti samal päeval), kuid olenevalt graafikust kuni 3 tööpäeva jooksul. Vaatan fotod üle ning annan tagasisidet fotode sobivuse kohta ning kas on võimalik soovitud töö ajaliselt vastu võtta.


Tellimuse täitmise õigeaegsuse pärast ei ole põhjust muretseda, kõik tööd valmivad soovitud ja kokkulepitud tähtajaks.

NB: Raamimisteenust ei paku.


MAKSMINE

Kui fotod on joonistamiseks sobivad ning mul on ajaliselt võimalik Teie töö vastu võtta, siis annan sellest kirja teel teada ning saadan makseinfo. Hakkan tööle alles pärast arve täies mahus tasumist.

FOTO

Hea fotovalik on väga oluline, et tuleks maksimaalselt hea lõpptulemus. Foto on joonistamise puhul justkui alusmaterjaliks - kvaliteetsest alusmaterjalist tuleb ka hea töö.

Saadetud foto peab kindlasti olema hea kvaliteediga, võimalikult selge ja inimesed lähikaadris (viimane kehtib eriti A4 ja A3 formaadi puhul).

Mida kvaliteetsem ja selgem on foto, seda parem, tõetruum ja sarnasem jääb ka lõpptulemus.

Kuna saan joonistamisel lähtuda AINULT fotost, siis palun foto valikul kindlasti silmas pidada, et foto oleks inimesest hästi õnnestunud ning võimalikult hästi teda iseloomustav (mitte halvasti pildile jäänud, võõra näoga vms). Vastasel korral ei ole mul võimalik inimese olemust maksimaalselt hästi tabada.

Kontrolli pildi sobivust nii:

* Zoomi foto (nägu) umbes poole arvutiekraani suuruseks.

* Kui pilt läheb suurendades väga uduseks, "ruuduliseks" ja häguseks, siis ei ole foto joonistamiseks sobiv, kuna näojooned pole selgelt nähtavad. Saan paberile detailselt joonistada ainult seda, mis on fotol selgelt nähtav. Vastasel korral pole foto minu jaoks piisavalt informatiivne. 

Kuna lõpptulemus sõltub väga suurel määral foto kvaliteedist, siis mul ei ole kahjuks võimalik halva kvaliteediga fotosid töösse võtta. Seda vaid põhjusel, et soovin alati maksimaalselt head lõpptulemust saavutada.  

Võite saata ka mitu fotot, kui ei ole kindel fotode sobivuses ning soovite valiku osas nõu. Mida suurem valik, seda parem. Aitan alati meeleldi!


* Soovi korral on võimalik ka erinevatest fotodest kokku joonistada üks terviklik pilt. Seejuures võiks silmas pidada seda, et fotod oleks suhteliselt sarnase nurga alt tehtud, et tulemus jääks võimalikult loomulik. Ideaalne variant näiteks juhul, kui ei ole ühist perepilti.


AJAKULU

Ajakulu on iga töö unikaalsuse, erinevate formaatide ja keerukusastme tõttu väga varieeruv, mistõttu ei saa täpset ajakulu määratleda.

Enamasti on järjekorra pikkus umbes üks kuu (enne pühi üldiselt pikem), seega võiks oma soovist teada anda umbes kuu aega enne joonistuse tähtaega. Võimalik, et saan ka väga kiire tähtajaga pildi graafikusse mahutada. Seega ärge kartke küsida - küsija suu pihta ei lööda.