hELEN dUBROVKINI JOONISTUSED


Alljärgnevalt on kõigest väike osa tagasisidest, mis aastate jooksul kogunenud on. Paljude klientide tagasisidet võib lugeda ka minu facebooki lehelt www.facebook.com/HelenArtwork/


 Karin: 
Võib ju koguda kuulsate kunstnike maale aga kui sul on kodus seinal nii kaunilt joonistatud pilt millel keegi sulle nii oluline ei vahetaks sa seda ka kogu maailma kulla vastu. Aitäh sulle Helen!

Piret: Ma olen ülirahul!!! Suurepärane töö!
Täpselt Meie tütar,nii nii hästi joonistatud! 
Aitäh :)


Jennie: 
Oh my god! Thank you for such great work! I was almost crying when I got this! :) extremely cool and super skills girl!

 Kätlin:  Tere Helen! 

Tahaksin sulle saata erilised tänud ilusa pildi eest! Olen nii üllatunud ja töö on ilusam/reaalsem kui ootasin. 
Plaanin kinkida aprilli lõpus oma mehele sünnipäevaks. 
Suur suur aitäh! Kätlin 

Helena: Sain pildi kätte :) Niiii- nii ilus, pisar tuli lausa silma! Köige parem kingitus üldse, olen nii önnelik, et Teie lehe leidsin! Suur- suur aitäh!! :)

Olja: 
Oi, Helen.... pilt on nii ilus ja nii tõetruu, et paneb igakord ahhetama kui seda vaatan. Suured tänud sulle ja hoia oma kulda väärt käed ilusti soojas, et nendega midagi hullu ei juhtuks ja anne kaotsi ei läheks. ;)

Moonika Tsauki. 

Sain pildi kätte, väga ilus on, suur atäh. :)  

Marit:
 Tere! Sain just teie kätetöö kätte ja see on lihtsalt fantastiliselt ilus.. super, olen teile nii tänulik.  
Teil on ikka seda annet antud. olen tõesti väga väga rahul. pilt on nii ilus, et toob lausa pisara silmi.

Airi: Tere Helen :)

Käisin tööl järgi. Pole sõnu. Olete kuldsete kätega naine! Tänan teid väga selle imelise töö eest! Teete mu ema tema tähtsal päeval õnnelikuks ja teete ka minu õnnelikuks nähes oma ema silmis siirast õnne ja rõõmu! :)
Soovin teile kõike head ja paremat! :)
Et igas teie päevas säraks päike! :)

Lugupidamisega, 
Airi :)

Riina: See on vapustav mis sa teed Me mehega nii sillas, ma pole ammu näinud sellist emotsiooni tema puhul. Ta vaatas nagu 5-aastane ennast pildil.  Mul pole sõnu kirjeldamaks seda super tööd! Jaksu sulle.


Elvis: Sinusuguste rõõmsameelsete inimeste juures on hea käia. :) Ole ikka sama rõõmsameelne ja tubli edasi ja tänud veelkord ilusa teose eest.

AikiSuur aitäh sulle Helen minu portree joonistamise eest! Olen ääretult rahul ja õnnelik selle kauni töö eest! smile emoticon Ilus mälestus kogu eluks! Soovin kõike kaunis ka edaspidiseks!

Taivo: Super Ilus pilt! smile emoticon Suured Tänud veelkord selle meistriteose eest wink emoticon

Kätlin: Tere, saime pildi kätte ja see on fantaatiliselt ilus! Suur suur aitäh teile!

GreteSuured tänud sulle armas Helen. Kõik oleme pildiga 100% rahul. Vanavanemad kiitsid taevani ja asjaosalisele meeldis kingitus väga. Pilt on ka seinas leidnud juba oma koha :) Aitäh !!!!

Kristi: Sauki.. mõtlesin, et jagan meie rõõmu.. meil on koju sisse astudes yks sein, mida kaunistab meie sissekolimise päevast saati üks võrratult ilus pilt.. alles eile sai see pilt lisa ja meil on väljakujunemas traditsioon - selle ümber panna aastas vähemalt üks uus pilt juurde 
Just selle pildi ümber, kuna sellel pildil olime me vaid Kristi ja Janar, nyyd perekond ... juhhu! :)


Anna-Maria: Suur aitäh! Ma olen nii-nii rahul. :)

Gerly: Sain pildi kätte ning kõik perega imestasime,  kuidas saab kellelgi nii suur anne olla :) Imeilus pilt. Ka mu 2 aastane õde ütles kohe ära, kes pildil on :) 
Suur tänu.


Sirle: Tere, Helen! 
Tänan Sind selle imeilusa pildi eest, mille joonistasid isadepäevaks. Pilt meeldis väga väga värskele issile :)
  

Jane: Kallis Helen....sa oled ikka super. Pole siiamaani aega olnud sind tänada super ilusa töö eest. Aga olen tulemusega super,super rahul. Ja loomulikult meeldis kingitus Isale. Oled super. Ja soovin sulle edu Sinu tegemistes ja ootan huviga sinu uusi pilte Sinu joonistustest.
Päikest Sulle... ;)


Egla: Tere Helen! Sain pildi hommikul kätte ja kohe viisin raamimisele. Suur suur aitäh! Väga väga ilus pilt! Ma olen väga õnnelik :) Lihtsalt, mul ei jätku kiidusõnu Sulle. Ma loodan, et mu poja perele ka meeldib. Samas ma ei kahtlegi, et neile ei meeldi :)
Soovin Sulle jõudu ja jaksu selliseid pilte teha.
Häid jõule Sulle ja muidugi kõike ilusat uuel 2016 aastal!!!

Diana:  Tere taas

Tahtsin tänada suurepärase pildi eest! Lihtsalt võrratu! Lapsele meeldis ka pilt väga :-) 
Aitäh ja päikest igasse päeva!

Diana

 

Reili: Tere Helen! 
Sain oma pildi eile kätte ja pean mainima, et väike pisar tuli silma!  Algul natuke põdesin, et milline võib pilt välja kukkuda, ei saanud ju ka vahepeal pilti piiluda. See vastas kõigile mu ootustele ja rohkemgi!!! Kui pildi lahti rullisin vajus suu täitsa lahti, koheselt nägin seal ennast ja oma kaasat, see on täpselt samasugune kui originaal pilt. Näitasin kohe töökaaslastele ja kõik kiitsid, käisin lausa mitu korda seda vaatamas. Kodus ootas mind teine üllatus, kui näitasin joonistust oma elukaaslasele. Temalgi vajus suu lahti ja küsis kas see on päris. Ma ei oodanud temalt nii positiivset reaktsiooni, talle väga väga meeldis.  Meie jäime joonistusega meeletult rahule, suur suur aitäh sulle Helen!! 


ReelikaTere, annan tagasisidet. Pilt meeldis kôigile,  vauuu efekti oli kohe tunda Sul on imeline anne. Jätka samas vaimus.  Sa tundud olevat imeline inimene, mul oli terveks ôhtuks hea tuju. oled nii rõõmsameelne ja lahke, selliseid inimesi vôiks maailmas palju rohkem olla.  Kindlasti tellin sult veel pilte erinevateks puhkudeks. :) 

Aivo:  Nägin nüüd siis pildi ise ka ära ja see oli lausa VAPUSTAV. Sünnipäevalapsel oli lihtsalt NII HEA MEEL, et ei oska seda isegi kirjeldada. 
SUUUURED TÄNUD ilusa pildi eest.

Monika:  Tere,  

 Sain joonistuse kätte ja olen VÄGA, VÄGA rahul. Kui ka sünnipäevalaps on kingituse kätte saanud, siis annan edasi ka tema tagasiside.   

 Tänud ja kindlat kätt!

Tere Helen, 
Annan nüüd suured-suured tänusõnad edasi ka sünnipäevalapse ja tema abikaasa poolt, sest nad olid  joonistusest väga vaimustuses, seda enam, et see pilt, mille järgi Sa joonistasid, oli tehtud 48 a. tagasi. Veelkord suured tänud ja nüüd tean, kelle poole edaspidi oma sooviga pöördun:) 


Karin: Hei,

Tänan veelkord, pilt on nii ilus, et võtab hinge kinni  Tõesti ilusam, kui foto ise.

Kristi: Vau! Ma olen ausalt täiesti hämmingus sellest pildist. See pole ausalt lihtsalt nagu joonistatud vaid sa oleks minu saadetud pildi välja printinud aga sellele elu sisse puhunud. Ma vaatan seda pilti ja mul tekib tunne nagu mu õde oleks mu ees, et vaatab otsa mulle ja no peika on ka täiesti üks ühele. Neil on kindlasti ulmeliselt hea meel selle pildi üle. Nädalavahetusel annan üle selle talle ja siis kriban Sulle ka smile emoticon.

 Tahtsin Sulle öelda, et mu õele ja ta peikale väga, väga meeldis see pilt. Näitasid emale ja isale ka ja siis need ei saanud aru et see on joonistatud. :D

Laura: Super! Paremat kingitust poleks osanud tahta! Suur tänu!

Agerwow Helen see on vapustav, mul jäi suu lahti, täiesti imeline joonistus.

Kadri:  Hei! andsime pildi üle smile emoticon super ilus joonistus!!! Aitähh Kingituse saaja oli ülemeelikult õnnelik!     

Super 

Triine: Tere Helen! 
Õde oli väga rahul! Ta oli ka ise teiega kunagi ühendust võtnud ja tahtnud me vanemate pulma aastapäevaks pilti tellida. Jõudis vist ainult uurida teilt :) 
Aga talle meeldis ja ega see pilt neil majas kuskil varju ei jää!!! 
Aitähhhhhhhh!!!!!!!!! Tõesti :) kõike paremat!

Helen:
 Tere Helen
See pilt on lihtsalt imeilus, super, ülim, stiilne, elegantne, nii eriline, nii imeline, kaunis, kena,niivörd ainulaadne, TÄIUSLIK, uskumatu - vötab lihtsalt sönatuks. Me oleme mölemad sellesse pilti lihtsalt niivörd Ära armunud. Sünnipäeva laps ütles, et tema elu ilusaim kingitus on ju see pilt. Meil ei ole lihtsalt sönu! 
SUUR SUUR AITÄH SULLE HELEN. Nüüdseks kaunistab sinu meistriteos meie magamis toa sina, ning ei lähegi päevagi mööda, kui me ei arutaks, kui imeline joonistus see ikka on. Ning tulevikus, vötame me sinuga veel KINDLASTI ühendust smile emoticon!
Aitäh aitäh aitäh - kauneid ning rahulikke jöule sulle Helen smile emoticon

Anni: Helen, sa olen kõige andekama käega üldse!:) Ma ei saanud tööle minna, sest ei saanud pildilt silmi. Ma olen nii õnnelik selle kingi üle! Igavene kink:)

Ronald:  Sa oled tõesti andekas kunstnik Vapustav töö Aitäh veelkord! 

Liis: Tere Helen, 

Eneselegi üllatusena sain joonistuse siiski enne jõululaupäeva kätte :) Algselt olin plaaninud selle vanematele kinkida veidi teistmoodi, aga kuna iseenda ootusärevus oli juba nii suur ja kogu pere koos, siis avasin postitoru samal õhtul koju jõudes ja palusin hoopis emal joonistuse lahti rullida. Ema ei osanud üldse oodata, mida ta nüüd näeb, sest ta ei teadnud sellest midagi. Minu süda põksus aga aina kiiremini. Siiras rõõm ema silmades ja ülivõrdes kiidusõnad tema huultel, olid need, mis sundisid mind kiiresti püsti tõusma ja joonistust ka oma silmaga nägema. Minu suu oli kui kokku kleebitud, olin sõnatu. Joonistus oli imeline. Ma olin kindel, et see tuleb ilus, vaadates Sinu varasemaid joonistusi, kuid ma ei osanud oodata, et see niiiii ilus on :) Tõesti ma ei suuda Sind vist iialgi ära tänada! Väga lahe on end vaadata kellegi teise silmade ja käekirja läbi. Kõik need detailid, mida Sa näed ja nii suurepäraselt välja joonistad, moodustavad ideaalse terviku. Mu pisike õde on tulevikus kindlasti veel rohkem tänulik kui mina hetkel Sulle selle imeilusa pildi eest, sest ta saab näha, kui pisike ja lahe ta 4,5 kuusena välja nägi :) See emotsioon, mis joonistust vaadates kohe oli, ei kao vist kunagi, sest iga kord kui ma seda uuesti vaatan, tuleb naeratus iseenesest näole :) Soovin Sulle ellu kordades rohkem samasuguseid emotsioone, mida Sinu tehtud tööd inimestele pakuvad. Oled tõesti väga andekas! Kogu suhtlus Sinuga oli samuti väga meeldiv. Kõike kõige paremat, soovide täitumist, ilusat jõuluaega ja õnnelikku algavat uut aastat Sulle, Helen! :) 

Maria: Väga meeldis! Nägin joonistust eile ja kuna kogu asja hoiti minu ees saladuses, siis oli üllatus ikka väga suur. Terve õhtu ei saanud õigeid sõnu suust välja. Suurepärane töö ja minu siiraimad tänusõnad! :)

Sandra: Super, super, super! Mees sai jõulukingi kätte ja on üliõnnelik. Aitäh, väga ilus pilt :)

Karin: Vaatan oma poja pilti ja pisar tuleb silmi,kuidas on võimalik seda joonistada....inimesele on antud tohutu anne!!!

Pamela: Ma sain pildi kätte. See on imeline, sa täitsid mu soovi ja selle kuidas ma seda ette kujutasin 200% :)
Kui ma selle sealt välja võtsin ja vaatasin, mul tuli kohe pisar silma, sest see oli nii ilus. 
Oled vapustav inimene, see pole kinflasti viimane pilt, mida ma sinult soovin. :)

Täname koos Arabellaga südamest.
Arabella saab esimeseks isadepäevaks, oma issile kõige ilusama pildi kinkida.

Liina Oh, armas Helen, Olen sõnatu! Raske on edasi anda emotsiooni, mis mind suure elevusega ümbrikku avades valdas. Pildid on vaimustavad! Absoluutselt ootamist väärt! Suur-suur aitäh Sulle! Juba varsti kaunistavad nad mu seina, et kõik saaksid imetleda :).  Saadan Sulle sooja-sooja kallistuse! Imeilusat suve :) Liina 

Eleri: 
Sain pildi kätte! Teadsin, et ei pea pettuma. Nii ka läks. Avasin ümbriku ja õnnepisarad voolasid põskedele.Nii fantastiline ja elutruu töö!

Vanaema on meile niii kallis inimene ja mul on nii hea meel, et just Sinu poole selle joonistamise sooviga pöördusin. Ei oska kuidagi seda õnne kirja panna. Aaga suur-suur aitäh Sulle tehtud töö eest!

Kadri: Tere sain pidi kätte, tuhat tänu imelise Töö eest. Kui tütar koju tuleb postitan pildi ka;)

Geili: Hey ! wooooow !!!!!! Sain ühe suurepärase pildi endale kingituseks ja ma olin sõnatu. Hans tegi sellise üllatuse, et siiani olen sõnatu. Sa oled joonistanud nii ilusa ja kauni pildi. Vaatasin just seda uuesti ja siuke tunne nagu pisike põnn kohe naeraks kõva häälega mulle grin emoticon Super pilt nii et jätka samas vaimus wink emoticon

Ager: Tere Helen. Kingitus sai ilusti yle antud ja pere oli väga väga rahul ytlesid et õige kingivalik ja supper hästi joonistatud. Aitäh veelkord.

Liis
Meie Pauli pilt smile emoticon täiesti uskumatu kui hästi tehtud!

Kairi:  Hei! 
Mul lihtsalt pole sõnu, kui andekas inimene Sa oled! 
Pilt on super ilus ja kõik need detailid! 
Pildi omanikud on samuti ääretult rahul ja ei jõua ära oodata, et saaksid pildi seinale riputada! 
Supersupersuper suur aitäh! 
Kairi       


Pille-Riin: Tere Helen, 
Vanemad olid samuti väga rõmmsad pildi üle :) Isa kommenteeris tema puhul harukordse sõnaga "armas" :)
Ma tegin ka Sulle facebookis väikest reklaami oma sõprade seas, kui võis! :)


Ivika: Tere,
Pilt oli väga ilus, nagu väiksem piiga ütles, Jube ilus. Meie kõigi poolt suur aitähh!
 


Grete:  Pilt on käes ! annan tõelise tagasiside kui sûnnipäeva laps seda näeb.
Mehel tuli pisar silma ja ütles suuur aitäh, sa oled talent! smile emoticon oli väga liigutatud. Teatas eile et ta tahab rohkem pilte sinu poolt saada. :)

Maria: Suuur suur aitäh! Pilt on nii sarnane :)

Ronne: Tsau Helen,

Eile õhtul sinu käest saadud pilt jõudis täna hommikul sünnipäeva lapseni ! Ma üritan panna võimalikult täpsed tsitaadid tema poolt siia ja esimesed emotsioonid:

"..midaaaa, ma olen niiiii ilus vä?.."
"..mineee pekki kui ilus.."
"..täiega ilus, vaata mu juuukseid, kui kenad.."
Nii, et ilusad sõnad igas võtmes wink emoticon

.jne jne jne !! smile emoticon

Teisisõnu, väga väga meeldis see joonistus inimesele kellest see tehtud oli ja kes selle kingiks sai. Ja mina ka veel eile õhtul vaatasin seda pikalt ja imestasin, tõesti on VÄGA HÄSTI tehtud pilt !

Suurimad Tänud sulle veelkord, kindlasti ei jää see minu viimaseks tellimuseks sulle wink emoticon

Aitäh,
Ronne


Kairit: Tere, tahtsin Teid tänada selle suurepärase töö eest! Pilt on super ilus! Aitäh, aitäh, aitäh! :)

KristiinNii armas inimene oled! Olen väga rahul kõigega :)

Ene: Hei hei, sain pildi kätte. Oleme nii nii nii rahul :) super lihtsalt. Kunagi tahame ka mehega endast pilti lasta joonistada, siis kindlasti vötame ühendust. :) Igatahes suures suured tänud! Päikest! :)